ZABAWA CHOINKOWA

W dniu 11 lutego mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zabawie noworocznej, popularnie zwanej choinką. Przedszkolaki oraz klasy I- III bawiły się w godzinach rannych, natomiast starsi uczniowie w godzinach popołudniowych. Wszyscy tańczyli przy dźwiękach muzyki dj PePo, który wspólnie z wychowawcami, zorganizował dla uczestników choinki wiele ciekawych konkursów i zabaw, np. konkurs „potrzebuję 5 odważnych”,  na najpiękniejszy strój karnawałowy,  popularne kaczuchy i wiele innych. Największą jednak niespodzianką było przybycie niespodziewanego gościa- wszystkim dobrze znanego i przez wszystkich lubianego Minionka. Nasz bohater szalał z dzieciakami na parkiecie, a chętni mieli możliwość zrobienia sobie  z nim pamiątkowego zdjęcia. Wśród starszaków ponownie na parkiecie królował taniec, którego pokaz i naukę zorganizowała klasa VI z Zuzią i Kamilem na czele (dzięki wielkie 🙂 ).

W zorganizowanym konkursie na najciekawszy strój karnawałowy wyróżnieni zostali:

Oddział 4-5 latków: Indianin- Ewa Szewc, Biedronka- Marysia Siemko, Policjant- Filip Skuba,

Oddział „0”: Hulk- Kacper Nalepko, Elza z Krainy Lodu- Iza Czochrowska, Czerwony Ninja- Mateusz Gajewski,

Oddział I: Kowboj- Hubert Suplicki, Kowboj- Antek Kendra, Lily Karczmarczuk,

Oddział II: Dziewczyna Pirat- Antosia Mojżesz, Cyganka- Natalka Szczerba, Lampart- Kinga Kasiedczak,

Oddział III: Kot w Butach- Igor Wiatrowski, Policjant- Michał Paszko, Hinduska- Wiktoria Kłoda.

Wszyscy przebrani otrzymali słodkie nagrody.

Ten dzień upłynął wszystkim w bardzo miłej atmosferze i z pewnością na długo zapadnie w pamięć zarówno maluszkom jak i młodzieży. Już nie możemy się doczekać kolejnej imprezy.

W przygotowanie zabawy dla uczniów bardzo aktywnie włączyli się niezawodni rodzice, którzy przygotowali przepyszne kanapki i ciasta, za co serdecznie dziękujemy.

SAM_6264SAM_6272 SAM_6270SAM_6269