WYJAZD PRZEDSZKOLAKÓW

WYJAZD DO KRAINY ZABAW „JAŚ I MAŁGOSIA” W ZAMOŚCIU

07 maja dzieci z oddziału „0” i oddziału przedszkolnego wyjeżdżały do Zamościa do Krainy Zabaw „Jaś i Małgosia”. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni a także integracja dzieci z grup przedszkolnych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i aktywnie spędzić czas. Do dyspozycji naszych pociech były labirynty z przeszkodami, suche baseny z kulkami, zjeżdżalnie, mini trampolina, tunele i wiele innych atrakcji. Wszyscy mogli skorzystać z malowania włosów. Atrakcją była również dyskoteka w sali wypełnionej kolorowymi światełkami. Na koniec każdy dostał kolorowy balonik. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

« 2 z 2 »