WYCIECZKA

WYCIECZKA DO OWADOLANDII

Dnia 11.czerwca 2019r. odbyła się wycieczka Owadolandia w Wojciechowie- Nałęczów, w której wzięły udział dzieci z oddziału”0” oraz uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami. Dzieci miały możliwość obejrzenia repliki owadów (np. biedronki, konika polnego, chrabąszcza i in.) wielkości dorosłego człowieka. Wzięły udział w warsztatach plastycznych, podczas których wykazały się twórczością artystyczną malując figurki gipsowych owadów. Miło spędziły czas w parku rekreacyjnym, gdzie dużą popularnością cieszyła się tyrolka oraz ławka -pająk. Ulgę podczas wtorkowego upału przyniósł  spacer po  przepięknym parku zdrojowym w Nałęczowie, gdzie zwiedziliśmy jeden z zabytków -pałac Małachowskich.

Po zakupieniu pamiątek, zmęczeni, ale zadowoleni i pełni miłych wrażeń wróciliśmy do domu.

« 1 z 3 »