BIEGI PRZEŁAJOWE

BIEGI PRZEŁAJOWE Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA 3 MAJA POD PATRONATEM WÓJTA GMINY ZAMOŚĆ

26.04.2019r. w Żdanowie odbyły się zawody sportowe z dyscypliny lekkoatletyki – biegi przełajowe szkól podstawowych i gimnazjalnych terenu Gminy Zamość. Naszą szkołę reprezentowało 45 uczniów z klas od I do VIII w kategorii dziewcząt i chłopców. Młodzi sportowcy rywalizowali na różnych trasach biegowych w zależności od wieku: klasa I miała  do pokonania dystans 200m, klasa II- 300m, klasa III także 300m, klasa IV- 600m, klasa V -600m, klasa VI -800m, klasa VII- 800m i klasa VIII także 800m. Wszyscy zawodnicy  punktowali na rzecz szkoły w ogólnej klasyfikacji szkół podstawowych biorących udział w wiosennych biegach przełajowych. Uczniowie, którzy ukończyli swoje biegi uplasowali się w pierwszej szóstce dostali okolicznościowe dyplomy.

Do wyróżniających uczniów  należeli:

Martyna Bździuch – 1 miejsce i złoty medal oraz 20 punktów
Hubert Waga – 1 miejsce i złoty medal oraz 20 punktów
Sebastian Ordyniec -1 miejsce oraz 20 punktów
Błażej Duda -2 miejsce oraz 19 punktów
Igor Kukułowicz -2 miejsce oraz 19 punktów
Jakub Ryń -2 miejsce oraz 19 punktów
Kacper Nalepko -2 miejsce oraz 19 punktów
Kacper Ordyniec-2 miejsce oraz 19 punktów
Antoni Winogrodzki -3 miejsce oraz 18 punktów
Marcel Dołba -4 miejsce oraz 17 punktów
Filip Polski – 4 miejsce oraz 17 punktów
Przemysław Kuron -4 miejsce oraz 17 punktów
Bartosz Wróbel -4 miejsce oraz 17 punktów
Wiktoria Babiarz – 5 miejsce oraz 16 punktów
Bartosz Wróbel – 5 miejsce oraz 16 punktów
Dawid Czop -5 miejsce oraz 16 punktów
Antonina Mojżesz -5 miejsce oraz 16 punktów
Lidia Siemko – 5 miejsce oraz 16 punktów
Szymon Czerniec -6 miejsce oraz 15 punktów.

Wszystkim uczniom reprezentującym szkołę dziękujemy za sportową walkę i rywalizację z innymi szkołami oraz za wzorowy doping swoich kolegów i koleżanek  stosując  zasady  fair play.