DZIEŃ MAMY I TATY

Dzień Mamy i Taty to wyjątkowe chwile dla dzieci oddziału przedszkolnego 4-5 latków oraz oddziału „0”. Po solidnych i tajemniczych przygotowaniach w grupach, dzieci zaprosiły swoich rodziców do szkoły 09.06.2017. Na uroczyście przystrojonym korytarzu wystąpiły najpiękniej jak umiały w widowisku słowno- muzycznym „Wszystkie kwiaty dla mamy i taty”. Był koncert instrumentów perkusyjnych „Walc kwiatów” z opery Piotra Czakowskiego „Dziadek do orzechów”, pięknie recytowane wiersze, które wyrażały podziw i wdzięczność dla rodziców oraz piosenki płynące prosto z dziecięcych serc. Piękne stroje i występy dzieci oraz obecność i życzenia pani dyrektor Ewy Szykuły wzruszyły rodziców i napełniły dumą i radością z pociech. Gdy emocje nieco opadły był wspólny poczęstunek w grupach oraz wręczenie upominków. Rodzice dzieci 4-5 letnich otrzymali z życzeniami wszystkiego co najlepsze koszyczki pełne cukierków, mamusie oddziału „0” piękne naszyjniki, a tatusiowie gustowne krawaty.