Konkurs- „Razem chrońmy środowisko”
Uczniowie klasy 7 pod kierunkiem nauczyciela biologii i geografii, wzięli udział w wojewódzkim konkursie ekologicznym pt. „Razem chrońmy środowisko”. Przedmiotem Konkursu było stworzenie krótkiego filmu ukazującego w sposób kreatywny wszelkie działania związane z realizacją celów szczegółowych, podejmowanych na rzecz ochrony środowiska.
Celem głównym Konkursu była edukacja i podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci
i młodzieży, zarówno poprzez promowanie pozytywnych postaw i zachowań w obszarze ochrony środowiska i przyrody, jak i uświadamianie zagrożeń płynących z nieodpowiedzialnego gospodarowania zasobami środowiska naturalnego.
Uczniowie klasy 7 bardzo zaangażowali się w projekt, precyzyjnie zaplanowali działania, podzielili się obowiązkami, a przy tym bardzo dobrze się bawili. Kształtowali kompetencje kluczowe, w szczególności rozwijanie kreatywności i innowacyjności, kompetencje techniczne i cyfrowe oraz umiejętności pracy zespołowej.
https://sway.office.com/jpXDy2ruPh2XlMQX?ref=Link
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.