ROK SZKOLNY 2019/2020

 

 

 

III miejsce drużynowo w powiecie w  konkursie wiedzy prewencyjnej: „JESTEM BEZPIECZNY”
na szczeblu powiatu Oliwia Socha, Wiktoria Gał, kl 4, Oliwia Suplicka, Emilia Pomarańska kl 5, Roksana Góra, Amelia Karaś klasa 6
–  II miejsce drużynowo w  „Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego” na szczeblu gminy: Roksana Góra, Amelia Karaś, Maciej Dudek, Szymon Czerniec klasa 6
–  II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej: „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” na szczeblu gminy
Patryk Socha kl 7
– III miejsce w konkursie: „MISTRZ ORTOGRAFII” na szczeblu gminy (Pomarańska Emilia –Vkl. 5,Gał Wiktoria  -kl4)
– III miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim: „MOJA MAŁA I WIELKA OJCZYZNA”Patrycja Twarogowska –kl.6
– 2 laureatów  konkursu Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego: „BEZPIECZNI NA DRODZE” Oliwia Socha  i Oliwia Kendra-kl. 4
– laureat gminnego konkursu plastycznego: „KARTKA BOŻONARODZENIOWA GMINY ZAMOŚĆ” Sylwia Puźniak kl.4
– laureat gminnego konkursu plastycznego: „KARTKA WIELKANOCNA GMINY ZAMOŚĆ”- Oliwia Socha kl 4
– nagroda specjalna w gminnym konkursie plastycznym: „KARTKA WIELKANOCNA GMINY ZAMOŚĆ” Oliwia Kendra, kl.4
3 finalistów Wojewódzkiego konkursu języka angielskiego Clickonmaniak

Filip Dobromilski (syn Moniki i Dariusza), Dagmara Skrzyńska -kl 4 Emilia Pomarańska kl 5

laureat konkursu plastycznego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego: „Uczniowie biegną po zdrowie- Dagmara Skrzyńska kl.4
– II miejsce w gminnym konkursie recytatoskim O LAUR NAJLEPSZEGO RECYTATORA GMINY ZAMOŚĆ – Wiktoria Wiatrowska – oddział przedszkolny

MISTRZOWIE ORTOGRAFII 2017

26 kwietnia w Szkole Podstawowej w Mokrem odbył się gminny etap konkursów „Mały Mistrz Ortografii 2017” i „Mistrz Ortografii 2017”.  Laureaci etapów szkolnych zmagali się z (wcale niełatwym) dyktandem, sprawdzającym znajomość reguł ortograficznych i interpunkcyjnych. Uczniowie naszej szkoły osiągnęli  następujące wyniki:

WYNIKI KONKURSU KLAS IV-VI:
Emilia Pomarańska- kl. IV- I miejsce,
Julia Skrzypik- kl. VI- II miejsce,
Julia Karczmarczuk- kl. IV- III miejsce
Patryk Socha- kl. VI- III miejsce.

Wyniki konkursu w kategorii „Mały Mistrz Ortografii”:
Wiktoria Gał- kl. III- I miejsce
Sylwia Puźniak- kl. III- II miejsce

Poniżej fotorelacja z rozdania nagród, które odbyło się 12 maja w Szkole Podstawowej w Mokrem:

SUKCES OLIWKI

Oliwia Socha wzięła udział w kolejnym już, powiatowym konkursie matematycznym dla klas III MiMak 2017, do którego zakwalifikowała się z maksymalną liczbą punktów (25). Tym samym wzięła udział w finale tego konkursu, który odbył się 23 maja 2017r. Do konkursu przystąpiło 140 uczniów, tytuł laureata zdobyło 41. Wśród nich znalazła się również Oliwka uzyskując 21 punktów na 25 możliwych do zdobycia. Jesteśmy dumni z sukcesu naszej uczennicy.

SUKCES ALEKSANDRA

Aleksander Fus w tym roku szkolnym reprezentował naszą szkołę w przedmiotowym konkursie kuratoryjnym z języka angielskiego. Konkurs składał się z trzech etapów i obejmował zadania ze słuchania, czytania, gramatyki, komunikacji z elementami kultury. W trzecim etapie było również zadanie  w którym uczniowie musieli wykazać się umiejętnością pisania e-maila do kolegi lub koleżanki z Anglii w którym opisywali najlepszy dzień swojego życia. Drugą część trzeciego etapu stanowiła rozmowa ucznia z przedstawicielem komisji konkursowej. Aleksander świetnie zaprezentował się podczas wszystkich etapów konkursu i uzyskał tytuł laureata przedmiotowego konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego.

KONKURS YOUNG CHAMPIONS OF ENGLISH

Aleksander wraz z Julia Ponieważ reprezentowali szkołę w X Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Young Champions of English”. Aleksander zdobył wyróżnienie.

SUKCES JULKI

Julia Karczmarczuk dzielnie reprezentowała naszą szkołę w przedmiotowym konkursie kuratoryjnym z języka angielskiego w dwóch etapach. Do awansu do trzeciego etapu zabrakło jej niewiele. Julia jest uczennicą klasy czwartej 🙂 Co się nie udało w pierwszym konkursie – udało się w innym. Julia wraz z koleżanką z klasy Emilią Pomarańską wygrały eliminacje szkolne do konkursu CLICKONMANIAC  Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych organizowanego przez Gimnazjum Nr 5 im. Sybiraków w Zamościu pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość oraz Wydawnictwa Express Publishing. Dziewczyny wytrwale poszerzały swoją wiedzę i dotarły do trzeciego etapu – finału, w którym musiały wykazać się znajomością gramatyki i słownictwa na wysokim poziomie. Julia została Laureatem tego konkursu na poziomie STARTER. Emilii do szczęścia zabrakło kilku punktów.

KONKURS WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII

 Drużyna naszej szkoły w składzie Zuzanna Mioduna, Julia Ponieważ i Emilia Pomarańska wzięła udział w III Drużynowym konkursie wiedzy o Wielkiej Brytanii. Swój udział w konkursie zgłosiło 16 drużyn i tyle samo pojawiło się 30 maja w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.  Drużyny rywalizowały ze sobą w dwóch etapach.  W pierwszym etapie uczestnicy musieli udzielić 50 poprawnych odpowiedzi na pytania dotyczące kultury oraz obyczajów Wielkiej Brytanii. Natomiast drugi etap składał się z quizów, ćwiczeń praktycznych, rozpoznawania budynków typowych dla Wielkiej Brytanii oraz sławnych Brytyjczyków. Nasza drużyna zajęła bardzo dobre 8 miejsce.

KONKURS I’M GOOD AT ENGLISH

 5 czerwca okazję do popisania się znajomością języka angielskiego mieli uczniowie klasy trzeciej. Filip Dobromilski, Dagmara Skrzyńska, Natalia Zychowicz, Bartosz Wróbel oraz Wiktoria Gał zmagali się z testem konkursowym podczas V edycji Międzyszkolnego Konkursu z języka angielskiego „I am good at English” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Bodaczowie. test sprawdzał znajomość słownictwa, zasad gramatycznych oraz wybranych informacji z kultury krajów Wielkiej Brytanii. Filip Dobromilski zdobył wyróżnienie.
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy spędzili wiele czasu na przygotowaniach do konkursu. Gratulujemy sukcesu nagrodzonym. Wszystkim życzymy wielkich sukcesów w kolejnych latach.  Good luck:)

ZAWODY SPORTOWE ROK SZKOLNY 2016/2017

 20.09.2016r. Mistrzostwa Gminy Zamość w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopów na Orliku w Żdanowie. Chłopcy zajęli V miejsce w składzie: Maciej Grabek, Przemysław Kuron, Patryk Waga, Aleksander Fus, Przemysław Marchwicki, Szymon Czerniec, Igor Kukułowicz. Drużyna dziewcząt zajęła V miejsce w składzie: Julia Ponieważ, Sylwia Siemko, Roksana Góra, Patrycja Urbańska, Martyna Karwan, Julia Skrzypik, Magdalena Czop, Zuzanna Mioduna.

27.09.2016 r. Mistrzostwa Gminy Zamość w lekkoatletyce pod patronatem Wójta Gminy Zamość. Uczniowie zajmując miejsce na podium od I-III otrzymywali medale oraz pamiątkowe dyplomy, startowali w dyscyplinach biegowych oraz w konkurencjach technicznych: rzut piłką palantowa i skok w dal. Błażej Duda zajął III miejsce w konkurencji biegowej na 60 m, Sebastian Ordyniec zajął I miejsce w konkurencji biegowej na 60 m, Filip Dobromilski zajął II miejsce w konkurencji biegowej na 60 m, Martyna Bździuch zajęła I miejsce w konkurencji biegowej na 60 m, Igor Kukułowicz zajął III miejsce w skok w dal, Kaja Kwiatkowska zajęła III miejsce w konkurencji technicznej rzut piłeczką palantową, Sebastian Ordyniec zajął II miejsce w konkurencji technicznej w skoku dal , Błażej Duda zajął I miejsce w konkurencji technicznej skok w dal, Kacper Ordyniec zajął I miejsce w konkurencji biegowej 300m, Filip Stefański zajął III miejsce w skoku w dal.

04.10.2016r. Mistrzostwa Gminy Zamość w tenisie stołowym w grach singlowych i grach drużynowych dziewcząt i chłopców w Zawadzie. I miejsce w drużynie klasy IV-VI dziewcząt starszych w składzie: Julia Ponieważ, Sylwia Siemko. II miejsce w drużynie chłopców młodszych: Kacper Ordyniec, Filip Stefański. W grach singlowych Filip Stefański zajął II miejsce i awansował na zawody powiatowe, Kacper Ordyniec zajął III miejsce i też awansował na powiaty. Dziewczęta młodsze zajęły w drużynie II miejsce

18.10.2016r. Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym w grach indywidualnych Gorajec.     W zawodach powiatowych szkołę reprezentowali: Julia Starzak (III miejsce w gminie), Kacper Ordyniec ( III miejsce w gminie), Patryk Waga ( II miejsce w gminie), Sylwia Siemko            ( I miejsce w gminie), Julia Ponieważ ( III miejsce w gminie). Julia Stażak indywidualnie zajęła III miejsce, Sylwia Siemko zajęła I miejsce, Julia Ponieważ zajęła III miejsce.

26.10.2016r. Mistrzostwa Gminy Zamość w mini koszykówce dziewcząt i chłopców w Zawadzie. Chłopcy zajęli III miejsce w składzie: Przemysław Kuron, Filip Stefański, Szymon Czerniec, Paweł Bździuch, Jarek Panuciak, Maciej Grabek, Dawid Sołtys, Aleksander Fus, Kamil Dobromilski, Bartłomiej Litkowski, Igor Kukułowicz. Dziewczęta zajęły II miejsce    w składzie: Patrycja Urbańska, Wiktoria Kłoda, Martyna Karwan, Roksana Góra, Julia Ponieważ, Magdalena Czop, Sylwia Siemko, Zuzanna Mioduna, Julia Skrzypik, Oliwia Suplicka.

04.11.2016r. Biegi Przełajowe z okazji Święta Dnia Niepodległości pod patronatem Wójta Gminy Zamość w Skaraszowie. Szkoła z Zawady za dwie edycje biegów tj. 26.04.2016r. i 04.11.2016r. zgromadziła 745 pkt co dało jej pierwsze miejsce w rankingu szkół z terenu Gminy Zamość. Na punktację składały się konkurencje biegowe od klasy I-VI. Klasy I-III zgromadziły 355 pkt także one zajęły I miejsce w ogólnej klasyfikacji. Natomiast klasy IV-VI zdobyły 390 pkt i też zajęły I miejsce. Dzieci punktowały od 1-20 miejsca zdobywając punkty na rzecz szkoły.

Do sukcesów przyczynili się uczniowie klas I-III:

Lily Karczmarczuk, Julia Dołba, Oliwia Głąb, Bartosz Wróbel, Hubert Suplicki, Sebastian Ordyniec, Martyna Bździuch, Paulina Szewc, Kinga Kasiedczak, Filip Polski, Radosław Sołtys, Błażej Duda, Wiktoria Kłoda, Oliwia Kendra, Lidia Siemko, Szymon Kicyk, Wiktor Witoszka, Bartłomiej Soboń.

Klasy IV-VI:

Dawid Czop, Kacper Ordyniec, Filip Stefański, Zuzanna Wiatrowska, Julia Moskal, Julia Kaczmarczuk, Sylwia Siemko, Martyna Karwan, Roksana Góra, Igor Kukułowicz, Maciej Grabek, Szymon Czerniec, Julia Skrzypik, Zuzanna Mioduna, Aleksander Fus, Przemysław Kuron, Sebastian Kuron

16.11.2016r. Mistrzostwa Gminy Zamość w mini siatkówce dziewcząt i chłopców „                   w czwórkach” w Sitańcu. Chłopcy zajęli III miejsce w składzie: Kamil Dobromilski, Przemysław Kuron, Dawid Sołtys, Aleksander Fus, Igor Kukułowicz, Maciej Grabek, Przemysław Marchwicki, Jarek Panuciak. Dziewczęta zajęły V miejsce w składzie: Zuzanna Mioduna, Julia Skrzypik, Julia Ponieważ, Roksana Góra, Patrycja Urbańska, Sylwia Siemko, Martyna Karwan, Oliwia Suplicka, Oliwia Łuszczak.

29.11.2016r. W Zamościu Szkoła Podstawowa z Zawady bierze udział w „Zamojskiej Małej Lidze Piłki Ręcznej chłopców szkół podstawowych”. Jest to turniej cykliczny, rozgrywany raz w miesiącu i potrwa aż do maja 2017r. Organizatorem małej ligi jest klub sportowy Padwa Zamość. Szkołę reprezentują uczniowie w składzie: Ernest Hałasa, Paweł Bździuch, Maciej Grabek, Igor Kukułowicz, Szymon Czerniec, Przemysław Marchwicki, Jarek Panuciak, Aleksander Fus, Przemysław Kuron, Kamil Dobromilski, Bartłomiej Litkowski, Sebastian Kuron.

01.12.2016r. Turniej Mikołajkowy w piłce nożnej halowej chłopców pod patronatem Przewodniczącego Rady Gminy Zamość w Płoskiem. Uczniowie zajęli III miejsce grając w składzie: Przemysław Marchwicki, Paweł Bździuch, Igor Kukułowicz, Maciej Grabek, Ernest Hałasa, Kacper Ordyniec, Aleksander Fus, Bartłomiej Litkowski, Przemysław Kuron, Kamil Dobromilski, Jarek Panuciak.

13.12.2016r. Mistrzostwa Gminy Zamość w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców            w Żdanowie. Zespół chłopców zajął IV miejsce w składzie: Ernest Hałasa, Paweł Bździuch, Maciej Grabek, Igor Kukułowicz, Szymon Czerniec, Przemysław Marchwicki, Jarek Panuciak, Aleksander Fus, Przemysław Kuron, Kamil Dobromilski, Bartłomiej Litkowski, Sebastian Kuron. Dziewczyny zajęły II miejsce w składzie: Patrycja Urbańska, Sylwia Siemko, Oliwia Łuszczak, Kinga Brodzińska, Zuzanna Mioduna, Julia Ponieważ, Julia Skrzypik, Oliwia Suplicka.

20.12.2016r. W Zamościu na hali Osir został rozegrany drugi turniej „małej ligi piłki ręcznej” zespół dalej reprezentują uczniowie: Ernest Hałasa, Paweł Bździuch, Maciej Grabek, Igor Kukułowicz, Szymon Czerniec, Przemysław Marchwicki, Jarek Panuciak, Aleksander Fus, Przemysław Kuron, Kamil Dobromilski, Bartłomiej Litkowski, Sebastian Kuron

12.01.2017r. w Gorajcu odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Kacper Ordyniec i Filip Stefański zajęli VII miejsce            w powiecie, natomiast Julia Ponieważ i Sylwia Siemko zajęły III miejsce w powiecie.

26.04.2017 r.w Żdanowie odbyły się Gminne biegi przełajowe pod patronatem Wójta Gminy Zamość z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem – edycja wiosenna uczniowie startowali na różnych dystansach biegowych  od 100m,200,300,600,800m. Za miejsca od 1do 6 sportowcy otrzymywali dyplomy za uczestnictwo w swojej kategorii wiekowej oraz medale za zajęcie miejsc na podium.Uczniowie plasując się w pierwszej dwudziestce punktowali na rzecz szkoły zbierając ważne punkty do rankingu szkół .Szkołę reprezentowali uczniowie ze wszystkich klas w liczbie 36 osób od klas 1 do 6.Uczniowie którzy  byli na podium:Błażej Duda 1 miejsce ,Martyna Bżdziuch 1 miejsce,Sebastian Ordyniec 1 miejsce,Kacper Ordyniec 1 miejsce,Igor Kukułowicz 2 miejsce,Patrycja Urbańska 2 miejsce,Hubert Suplicki 3 miejsce,Bartłomiej Soboń 3 miejsce,Aleksander Fus 4 miejsce,Filip Polski 5 miejsce,Bartosz Wróbel 5 miejsce,Filip Dobromilski 6 miejsce.

08.06.2017r. w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Gminy Zamość w lekkiej atlatyce pod patronatem Wojta Gminy Zamość.Uczniowie startowali w konkurencjach technicznych rzut piłeczką palantową ,skok w dal z rozbiegu i konkurencjach  biegowch na dystansie 60,300 m.Sebastian Ordyniec zajął Imiejsce na dystansie 60m,Patryk Waga III miejsce w biegu na 300m,Julia Ponieważ I Imiejsce w rzucie piłeczką palantową ,Jakub Krzysiak III miejsce w rzucie piłeczką,Szymon  Czerniec IIImiejsce w skoku w dal ,Igor Kukułowicz I miejsce w skoku w dal,Kacper Ordyniec IImiejsce w rzucie piłeczką ,Błażej Duda III miejsce w skoku w dal,Filip Stefanski Imiejsce w skoku w dal,Hubert Suplicki II miejsce w skoku w dal,Sebastian Ordyniec Imiejsce w skoku w dal,Błażej Duda IIImiejsce w biegu na 60 m,Hubert Suplicki IImiejsce w biegu na 60m,Kacper Ordyniec II miejsce w biegu na 300m.Wszyscy uczniowie stawali na podium zawodów lekkoatletycznych otrzymując pamiątkowe medale wkolorze złotym ,srebnym i brązowym.

25.06.2017r.

W Krasnobrodzie odbyły się XIII Igrzyska Lekkoatletyczne. Maciej Grabek zajął III miejsce w konkurencji rzut lotką do tarczy.

GMINNY  KONKURS JĘZYKA  ANGIELSKIEGO.

IMG_4836

24 maja w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach odbyła się dwunasta edycja Gminnego konkursu języka angielskiego „English is fun”. Naszą szkołę reprezentowało sześciu uczniów w trzech kategoriach wiekowych: klasa IV – Igor Kukułowicz i Łucja Dobromilska, klasa V – Zuzanna Mioduna, Julia Ponieważ i Julia Skrzypik. Głównym celem konkursu była jak co roku popularyzacja języka angielskiego wśród uczniów klas IV – VI. 10 czerwca odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Nikt nie został pominięty. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział w konkursie oraz drobne upominki. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali książki do nauki języka angielskiego. Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą z języka angielskiego a trzech spośród nich zajęło miejsca „na podium”. W klasie IV drugie miejsce zajęła Łucja Dobromilska. W klasie V drugie miejsce zajęła Julia Skrzypik a w klasie VI pierwsze miejsce zajęła Karolina Skwaryło. Gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom i pani Sylwii Buczak – Antosiuk przygotowującej ich do konkursu. Życzymy dalszych sukcesów.

IMG_4824 IMG_4827 IMG_4826 IMG_4822

TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.

SAM_4323

SAM_4320

Dnia 20 maja w Zwierzyńcu odbyły się zawody  dziewcząt w piłkę ręczną. Udział w nich wzięły oddziały IV-VI. Rywalizacja była zacięta, ale  nasze uczennice dały z siebie wszystko i zajęły 4 miejsce.

Dnia 18 maja chłopcy z oddziałów IV-VI pojechali na zawody chłopców w piłce ręcznej do Zwierzyńca. Turniej polegał na miedzyszkolnych potyczkach o tytuł mistrza. Przedstawiciele naszej szkoły zajęli 3 miejsce.

Wszystkim uczniom biorącym udział w tych turniejach serdecznie gratulujemy.

MISTRZOSTWA GMINY ZAMOŚĆ W LEKKIEJ ATLETYCE

POD PATRONATEM WÓJTA GMINY ZAMOŚĆ

 

W dniu 19 maja 2016 r. na stadionie OSiR w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Gminy Zamość w Lekkiej Atletyce pod patronatem Wójta Gminy . Naszą szkołę reprezentowali uczniowie ze wszystkich oddziałów  od 1 do 6 w kategoriach dziewcząt i chłopców  w liczbie 54 osób . Zawody otworzył Zastępca Wójta Gminy Zamość Konrad Dziuba, który także wręczał medale i dyplomy  uczniom, którzy uplasowali się na podium.  Uczniowie startowali w konkurencjach  biegowych  na 60m ,300m oraz konkurencjach technicznych skok w dal z rozbiegu i rzut piłeczką palantową na odległość.

W wyżej wymienionych  konkurencjach  lekkoatletycznych młodzi sportowcy  aż 10 razy stawali na podium i  należą do nich:

Piotr Hikawy w dyscyplinie biegowej  60m  w  kategorii chłopców klas V-VI zajął I miejsce i złoty medal i tym samym został  mistrzem Gminy  .

Karolina Ordyniec w dyscyplinie biegowej 300m w kategorii dziewcząt klas V-VI zajęła I miejsce  i złoty medal i została mistrzynią  Gminy .

Ordyniec Kacper w dyscyplinie biegowej 300m w kategorii chłopców klas III-IV zajął I miejsce i złoty medal także został mistrzem Gminy .

Grabek Maciej w dyscyplinie technicznej rzut piłeczką palantową  w kategorii chłopców klas III-IV zajął II miejsce i srebrny medal .

Kukułowicz Igor w dyscyplinie technicznej skok w dal w kategorii chłopców klas III-IV zajął II miejsce i srebrny medal .

Dobromilski Filip w dyscyplinie technicznej skok w dal w kategorii chłopców klas I-II zajął II miejsce i srebrny medal .

Niedżwiecka  Sandra w dyscyplinie biegowej 300m w kategorii dziewcząt klas V-VI zajęła III miejsce  i brązowy medal .

Czerniec  Szymon w dyscyplinie technicznej skok w dal w kategorii chłopców klas III-IV zajął III miejsce  i brązowy medal.

Czerniec  Szymon w dyscyplinie biegowej  60m  w  kategorii chłopców klas III-IV zajął III miejsce  i brązowy medal.

Siemko Sylwia w dyscyplinie technicznej rzut piłeczką palantową  w kategorii dziewcząt III-IV zajęła III miejsce  i  brązowy medal.

Do zawodów przygotowywał nauczyciel wychowania fizycznego  Tomasz MOCH  oraz nauczyciele  Anna  Studzińska i Małgorzata Wandzak.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. MARII KONOPNICKIEJ W ZAWADZIE

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

18 LIPCA 2015 roku w Starym Zamościu odbyły się XVI Powiatowe Igrzyska LZS – Święto Sportu Powiatu Zamojskiego.

IMG_1175
W konkurencji sportowej – zlot turystyczny: miejsce I w klasyfikacji szkól podstawowych zajęła szkoła  w Zawadzie w składzie opiekun Tomasz Moch, Julia Kuron uczennica klasy VI, Dawid Węcławik uczeń klasy VI.
W konkurencji – bieg jedno okrążenie: miejsce III zajęła uczennica klasy VI Justyna Bździuch.W biegu na 60 m uczeń klasy V Piotr Hikawy zajął IX miejsce .W konkurencji – rzut lotką do tarczy: miejsce VI –zajęła uczennica klasy VI  Julia Kuron.Na kompleksie sportowym „Moje boisko Orlik 2012” w Żdanowie odbyły się eliminacje gminne do VI Turnieju o Puchar Premiera RP.
W dniu 9 września rozegrano turnieje dla dziewcząt i chłopców w wieku 12-13 lat /klasa VI/.

IMG_1212 IMG_1211W kategorii dziewcząt zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Zawadzie w składzie: Karolina Skwaryło, Aleksandra Bochen, Magdalena Skrzypik, Natalia Pytlowska, Karolina Ordyniec, Sandra Niedźwiecka, Patrycja Cisek, Zuzanna Bubiłek, Kamila Hałasa, natomiast chłopcy zajęli  miejsce IV w składzie” Piotr Hikawy, Bartłomiej Tatara, Jakub Skawiński, Tomasz Kasprzyk, Dawid Krupa, Jakub Szykuła, Piotr Obszyński, Patryk Czochrowski , Dawid Tchórz /uczniowie klasy VI/.
W dniu 10 września rozegrano Turniej chłopców młodszych i dziewcząt młodszych.

Dziewczęta zajęły III miejsce natomiast chłopcy V miejsce.
13 września w Wyszogrodzie odbył się Turniej Półfinałowy II Strefy Mini Olimpic Games w tenisie stołowym.Uczennica klasy VI Sandra Niedźwiecka zajęła VII  miejsce w Polsce w swojej kategorii wiekowej.
22 września w Szkole Podstawowej Nr 4 w Zamościu odbył y się ćwierćfinały VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP.

IMG_1227Uczennice w składzie: Karolina Ordyniec, Sandra Niedźwiecka, Zuzanna Bubiłek, Aleksandra Bochen, Dominika Kasiedczak, Magdalena Piwko, Julia Siemko, Izabela Pliżga, Justyna Bźdźiuch, Julia Kuron zajęły IV miejsce.
23 września odbyły się Mistrzostwa Gminy Zamość w lekkoatletyce pod patronatem Wójta Gminy Zamość na stadionie sportowym OSiR w Zamościu.

IMG_1133 Uczeń klasy VI Piotr Hikawy zajął II miejsce w kategorii technicznej skoku w dal, Igor Kukułowicz  uczeń klasy IV zajął I miejsce w skoku w dal, Filip Dobromilski uczeń klasy II zajął I miejsce skoku w dal, Sylwia Siemko uczennica klasy IV zajęła I miejsce w konkurencji rzut piłeczką palantową, Piotr Hikawy uczeń klasy VI zajął III miejsce w konkurencji bieg na 60 m, Lidia Siemko uczennica klasy II zajęła I miejsce w skoku w dal, Karolina Ordyniec uczennica klasy VI zajęła  II miejsce w skoku w dal, Sandra Niedźwiecka uczennica  klasy VI zajęła III miejsce w konkurencji biegowej na 300 m, Wiktoria Garbaty uczennica klasy I zajęła  III miejsce w skoku w dal.
01 października w Szkole Podstawowej w Zawadzie odbyły się Mistrzostwa Gminy Zamość w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt młodszych i starszych oraz w kategorii chłopców młodszych i starszych w grach pojedynczych i deblowych.

IMG_1255 Dziewczęta młodsze w składzie: Sylwia Siemko i Martyna Karwan uczennice klasy IV zajęły drużynowo I miejsce i awansowały do zawodów powiatowych.Dziewczęta starsze w składzie: Sandra Niedźwiecka i Karolina Ordyniec uczennice klasy VI zajęły I miejsce drużynowo i awansowały do zawodów powiatowych.Uczniowie klasy IV Igor Kukułowicz i Maciej Grabek  w kategorii chłopców młodszych zajęli III miejsce drużynowo i tym samym wywalczyli awans na zawody powiatowe.W kategorii chłopców starszych uczniowie klasy VI Jakub Szykuła i Patryk Czochrowski zajęli I miejsce drużynowo i także awansowali do zawodów powiatowych.W grach singlowych uczennice klasy IV Sylwia Siemko zajęła I miejsce zaś Martyna Karwan II miejsce.Uczennice klasy VI Sandra Niedźwiecka zajęła I miejsce natomiast Karolina Ordyniec II miejsce.Uczniowie klasy VI Jakub Szykuła zajął I miejsce w Turnieju a Patryk Czochrowski IV miejsce.Wszyscy uczniowie w grach pojedynczych /singlowych/ wywalczyli bezpośredni awans na Zawody Powiatowe, które odbędą się 28.10.2015 roku w Gorajcu, zaś drużynowe odbędą się także w Gorajcu 10 grudnia 2015 roku.

Do zawodów przygotowywał:Tomasz Moch

« 1 z 2 »

ROK 2014/2015

ZAWODY SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

25.09.2014 roku w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Gminy Zamość w lekkoatletyce pod patronatem Wójta Gminy Zamość w różnych konkurencjach tj: bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg na 1000 m. Kacper Ordyniec, uczeń klasy III zajął III miejsce w konkurencji technicznej – rzut piłeczką palantową natomiast w biegu na 60 m zajął I miejsce. Wiktoria Kłoda, uczennica klasy I, zajęła V miejsce w konkurencji rzut piłeczką palantową. Filip Stefański, uczeń klasy I, zajął VI miejsce w konkurencji 60 m. Oliwia Kędra, uczennica klasy I, zajęła VI miejsce w konkurencji rzut piłeczką palantową. Filip Dobromilski, uczeń klasy I, zajął V miejsce w konkurencji rzut piłeczką palantową. Maciej Grabek, uczeń klasy III, zajął II miejsce w konkurencji piłka palantowa, Sylwia Siemko, uczennica klasy III, zajęła II miejsce w konkurencji piłka palantowa, Igor Kukułowicz , uczeń klasy III, zajął III miejsce w konkurencji piłka palantowa, Martyna Karwan, uczennica klasy III, zajęła III miejsce w konkurencji piłka palantowa, Maciej Grabek, uczeń klasy III, zajął II miejsce w biegu na 60 metrów, Bartłomiej Litkowski, uczeń klasy IV, zajął V miejsce w piłce palantowej, Igor Kukułowicz, uczeń klasy III, zajął VI miejsce w biegu na 60 m, Emilia Skuba, uczennica klasy III, zajęła VI miejsce w piłce palantowej, Jakub Karaś, uczeń klasy VI,zajął II miejsce w biegu na 1000 m, Justyna Bździuch, uczennica klasy VI, zajęła II miejsce na 60m, Piotr Hikawy, uczeń klasy V, zajął II miejsce na 60 m, Sandra Niedźwiecka, uczennica klasy V, zajęła I miejsce w piłce palantowej, Karolina Ordyniec, uczennica klasy V, zajęła IV miejsce w skoku w dal, Magdalena Piwko, uczennica klasy VI, zajęła III miejsce w piłce palantowej, Dawid Węcławik, uczeń klasy VI, zajął III miejsce w skoku w dal, Karolina Ordyniec, uczennica klasy V, zajęła VI miejsce w piłce palantowej, Justyna Bździuch, uczennica klasy VI, zajęła V miejsce – piłka palantowa, Dawid Węcławik, uczeń klasy VI, zajął III miejsce-piłka palantowa, Oskar Rabiega, uczeń klasy VI, zajął VI miejsce w biegu na 60 m.

03.10.2014 roku w Zawadzie odbył się Tenis Stołowy Indywidualny w dwóch kategoriach wiekowych:
Kategoria dziewcząt młodszych- Emilia Skuba , uczennica klasy III zajęła I miejsce w Gminie.
Kategoria dziewcząt starszych – Sandra Niedźwiecka, uczennica klasy V zajęła I miejsce w Gminie, Julia Kuron, uczennica klasy VI zajęła II miejsce.
Kategoria chłopców starszych – Jakub Karaś, uczeń klasy VI, zajął I miejsce w Gminie, Jakub Sirko, uczeń klasy VI zajął II miejsce.

03.10.2014 roku w Zawadzie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Gminy Zamość w Tenisie Stołowym patronatem Wójta Gminy Zamość. W kategorii chłopcy rocznik 2002 i dziewczęta 2002 Szkoła Podstawowa w Zawadzie zajęła I miejsce w Gminie, Także w roczniku dziewczęta 2004 Szkoła Podstawowa w Zawadzie zajęła I miejsce w Gminie.
W kategorii chłopców starszych: Jakub Karaś, uczeń klasy VI i Jakub Sirko, uczeń klasy VI zajęli- I miejsce w gminie
W kategorii dziewcząt starszych: Sandra Niedźwiecka, uczennica klasy V Julia Kuron, uczennica klasy VI zajęły I miejsce w gminie
W kategorii dziewcząt młodszych: Emilia Skuba, uczennica klasy III i Martna Karwan, uczennica klasy III zajęły I miejsce w gminie

08.10.2014 roku w Żdanowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Zamość w Mini piłce nożnej chłopców rocznik 2002 i młodsi pod patronatem Wójta Gminy Zamość – Zawada zajęła II miejsce w gminie w składzie: uczniowie klasy VI: Jakub Karaś, Dawid Węcławik, Bartłomiej Stefański, Mariusz Roch, Oskar Rabiega. Uczniowie klasy V: Jakub Szykuła, Piotr Hikawy, Tomasz Kasprzyk, Patryk Czochrowski. Uczniowie klasy III: Igor Kukułowicz i Maciej Grabek zajęli II miejsce.

21.10.2014 roku w Gorajcu odbyły się Powiatowe Igrzyska w Tenisie Stołowym. Emilia Skuba , uczennica klasy III zajęła III miejsce, Sandra Niedźwiecka, uczennica klasy V zajęła I miejsce, Jakub Karaś, uczen klasy VI zajął I miejsce.

06.11.2014 roku w Skaraszowie odbyły się Gminne Biegi Przełajowe pod patronatem Wójta Gminy Zamość oraz klasyfikacja Szkół Podstawowych za 2014 rok. Szkoła Podstawowa w Zawadzie zajęła II miejsce w klasyfikacji szkół podstawowych.

14.11.2014 roku w Hrubieszowie odbyły się Rejonowe Zawody w Tenisie Stołowym. Jakub Karaś, uczeń klasy VI zajął I miejsce, Sandra Niedźwiecka, uczennica klasy V zajęła III miejsce, Emilia Skuba, uczennica klasy III zajęła III miejsce.
25.11.2014 roku w Kocudzy odbył się Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego chłopców i dziewcząt. Emilia Skuba, uczennica klasy III zajęła V miejsce w województwie, Sandra Niedźwiecka, uczennica klasy V zajęła V miejsce w województwie, Jakub Karaś, uczeń klasy VI zajął XXII miejsce w województwie.

27.11.2014 roku w Sitańcu odbyły się Mistrzostwa Gminy Zamość w Mini siatkówce dziewcząt i chłopców „czwórki „ i „trójki” pod patronatem Wójta Gminy Zamość. „Czwórki” chłopców – Zawada zajęła II miejsce. „Czwórki” dziewcząt – Zawada zajęła IV miejsce. „trójki” chłopców – Zawada zajęła II miejsce, „trójki” dziewcząt – I miejsce. Kategoria dziewcząt młodszych w „trójkach”: Sandra Niedźwiecka ( uczennica klasy V) Karolina Ordyniec (uczennica klasyV) , Emilia Skuba (uczennica klasy III). Kategoria chłopców młodszych „trójki”: uczniowie klasy V: Piotr Hikawy, Damian Tchórz, Bartłomiej Tatara, Adam Puc, Jakub Szykuła, Tomasz Kasprzyk, Patryk Czochrowski. Kategoria dziewcząt starszych „czwórki”: uczennice klasy VI: Patrycja Witoszko, Justyna Bździuch, Magdalena Piwko, Dominika Kasiedczak, Julia Kuron, Małgorzata Kicyk, Julia Siemko, Katarzyna Bednarz. Kategoria chłopców starszych „czwórki”: uczniowie klasy VI: Jakub Karaś, Oskar Rabiega, Dawid Węcławik, Bartłomiej Stefański, Szymon Romańczuk, Mariusz Roch.

04.12.2014 roku w Grabowcu odbyły się Powiatowe Igrzyska w Mini piłce siatkowej chłopców w „trójkach” i „czwórkach”. W „trójkach” chłopcy zajęli II miejsce w „czwórkach” – III miejsce. Uczniowie występujący w „trójkach” : uczniowie klasy V: Patryk Czochrowski, Miłosz Malinowski, Damian Tchórz, Piotr Hikawy, Adam Puc, Dawid Krupa oraz Igor Kukułowicz, uczeń klasy III. Zespół „czwórki” w składzie: uczniowie klasy VI: Jakub Karaś, Oskar Rabiega, Szymon Romańczuk, Łukasz Piechocki, Mariusz Roch, Dawid Węcławik, Bartłomiej Stefański, Paweł Żółkiewski, Przemysław Kalniuk oraz Maciej Grabek, uczeń klasy III.

08.12.2014 roku w Płoskiem odbył się XV Turniej w Mini piłce nożnej chłopców o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Zamość. Zawada zajęła III miejsce w składzie: uczniowie klasy VI: Jakub Karaś, Dawid Węcławik, Mariusz Roch, Oskar Rabiega, Bartłomiej Stefański, Piotr Hikawy (uczeń klasy V), oraz Igor Kukułowicz i Maciej Grabek (uczniowie klasy III).

12.12.2014 roku w Płoskiem odbył się XV Turniej w Mini piłce nożnej dziewcząt o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Zamość – Zawada zajęła I miejsce w składzie: Klaudia Romańczuk, uczennica klasy IV, Julia Kuron, uczennica klasy VI, Magdalena Czop, uczennica klasy IV, Emilia Skuba, uczennica klasy III, Magdalena Piwko, uczennica klasy VI, Patrycja Witoszka, uczennica klasy VI, Karolina Ordyniec, uczennica klasy V, Dominika Kasiedczak, uczennica klasy VI oraz najlepszą zawodniczą turnieju została Sandra Niedźwiecka, uczennica klasy V.

16.02.2015 roku odbyły się Mistrzostwa Gminy Zamość w mini koszykówce dziewcząt rocznik 2002 i młodsze pod patronatem Wójta Gminy Zamość. Uczennice w składzie: Sandra Niedźwiecka, uczennica klasy V, Dominika Kasiedczak, uczennica klasy VI, Karolina Ordyniec, uczennica klasy V,Patrycja Cisek, uczennica klasy V, Zuzanna Bubiłek, uczennica klasy V, Magdalena Piwko, uczennica klasy VI, Patrycja Witoszka, uczennica klasy VI, Julia Siemko, uczennica klasy VI, Julia Kuron , uczennica klasy VI zajęły II miejsce.

16.02.2015 roku odbyły się Mistrzostwa Gminy Zamość w mini koszykówce chłopców rocznik 2002 i młodsi pod patronatem Wójta Gminy Zamość. Uczniowie w składzie: klasy V: Tomasz Kasprzyk, Miłosz Malinowski, Jakub Szykuła, Piotr Hikawy, oraz uczniowie klasy VI: Bartłomiej Stefański, Mariusz Roch, Przemysław Kalniuk, Jakub Karaś, Adam Dudek, Łukasz Piechocki, Jakub Sirko, Dawid Węcłąwik, Oskar Rabiega oraz uczeń klasy IV Przemysław Kuron zajęli II miejsce.

10.03.2015 roku w Żdanowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Zamość w mini piłce ręcznej chłopców rocznik 2002 i młodsi pod patronatem Wójta Gminy Zamość. Uczniowie w składzie: uczniowie klasy V: Jakub Szykuła, Piotr Hikawy, Miłosz Malinowski, Tomasz Kasprzyk, oraz uczniowie klasy VI: Jakub Karaś, Jakub Sirko, Oskar Rabiega, Mariusz Roch, Dawid Węcławik, Bartłomiej Stefański, Adam Dudek zajęli III miejsce.
10.03.2015 roku w Żdanowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Zamość w mini piłce ręcznej dziewcząt rocznik 2002 i młodsze pod patronatem Wójta Gminy Zamość. Uczennice w składzie: uczennice klasy V: Sandra Niedźwiecka, Zuzanna Bubiłek, Karolina Ordyniec i uczennice klasy VI: Justyna Bździuch, Patrycja Witoszka, Dominika Kasiedczak, Magdalena Piwko zajęły IV miejsce.

24.04.2015 roku w Żdanowie odbyła się edycja wiosenna w gminnych biegach przełajowych dla dzieci i młodzieży pod patronatem Wójta Gminy Zamość. Kacper Ordyniec, uczeń klasy II zajął I miejsce, Justyna Bździuch, uczennica klasy VI, zajęła III miejsce, Maciej Grabek, uczeń klasy III, zajął III miejsce, Igor Kukułowicz, uczeń klasy III zajął III miejsce, Dawid Węcławik, uczeń klasy VI zajął IV miejsce, Piotr Hikawy , uczeń klasy V zajął IV miejsce, Sandra Niedźwiecka, uczennica klasy V zajęła IV miejsce, Przemysław Kuron, uczeń klasy IV zajął V miejsce, Jakub Karaś, uczeń klasy VI zajął VI miejsce.

26.04.2015 roku w Radzyniu Podlaskim odbyły się eliminacje województwa lubelskiego do Mistrzostw Polski Żaczek w tenisie stołowym. Emilia Skuba, uczennica klasy III zajęła III miejsce.

07-08.05.2015 roku w Zwierzyńcu odbył się Turniej piłki ręcznej dla dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych w akcji ogólnopolskiej „ Szczypiorniak na Orlikach 2015” rozgrywanego w ramach projektu: Festiwal Piłki Ręcznej PGNIG Dzieciom. Organizatorami był Związek Piłki Ręcznej w Polsce oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Uczennice klasy VI w składzie: Julia Kuron, Dominika Kasiedczak, Magdalena Piwko, Justyna Bździuch, Patrycja Witoszka, Julia Siemko, Małgorzata Kicyk. Uczennice klasy V: Sandra Niedźwiecka, Karolina Ordyniec, Zuzanna Bubiłek, oraz uczennice klasy IV: Klaudia Romańczuk, Julia Ponieważ zajęły II miejsce. Uczniowie klasy V w składzie: Piotr Hikawy, Bartłomiej Tatara, Jakub Szykuła, oraz uczniowie klasy VI: Jakub Karaś, Oskar Rabiega, Dawid Węcławik, Jakub Sirko, Adam Dudek, Łukasz Piechocki, Bartłomiej Stefański, Szymon Romańczuk zajęli III miejsce.

21-24.05.15r. w Kucobie odbyły się ogólnopolskie otwarte zawody w mistrzostwach Polski w Radioorientacji Sportowej „Puchar Men” w kategorii K-12 nasza uczennica Sandra Niedźwiecka, uczennica klasy V zajęła I miejsce. W tym samych zawodach w innej kategorii zdobyła III miejsce i tym samym została młodzieżowym mistrzem Polski w Radioorientacji.

21.05.15r. w Żdanowie odbył się turniej piłki ręcznej chłopców szkół podstawowych „ o puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Żdanowie”, uczniowie z klas III i IV zajęli w tym turnieju IV miejsce, wystąpili w składzie: uczniowie klasy III: Ernest Hałasa, Szymon Czerniec, Przemysław Marchwicki, Igor Kukułowicz, Paweł Bździuch, Maciej Grabek oraz uczniowie klasy IV: Kamil Dobromilski, Bartłomiej Litkowski, Przemysław Kuron, Jakub Krzysiak, Bartosz Szewc, Jakub Barchacki.

11.06.15r. w Zamościu na stadionie Osir-u odbyły się mistrzostwa Gminy Zamość w lekkiej atletyce pod patronatem Wójta Gminy Zamość. Julia Kuron zajęła III miejsce w konkurencji rzut piłką palantową (uczennica klasy VI), Piotr Hikawy w konkurencji 60 m zajął III miejsce (uczeń klasy V), Sandra Niedźwiecka zajęła III miejsce w konkurencji 300m (uczennica klasyV), Dawid Węcławik zajął I miejsce w konkurencji rzut piłką palantową (uczeń klasy VI), Justyna Bździuch zajęła II miejsce w konkurencji 60 m (uczennica klasy VI), Klaudia Kasprzak zajęła III miejsce w konkurencji rzut piłką palantową (uczennica klasy II), Kacper Ordyniec zajął III miejsce w konkurencji rzut piłką palantową(uczeń klasy II) a także zajął II miejsce w konkurencji 60m, Filip Stefański zajął I miejsce w konkurencji skok w dal ( uczeń klasy I), Sylwia Siemko zajęła II miejsce w konkurencji rzut piłką palantową (uczennica klasy III), Lidia Siemko zajęła I miejsce w konkurencji skok w dal (uczennica klasy I), Maciej Grabek zajął III miejsce w konkurencji rzut piłką palantową (uczeń klasy III) a także III miejsce na 60m.

WSZYSTKIM UCZNIOM DZIĘKUJEMY ZA GODNE REPREZENTOWANIE  NASZEJ SZKOŁY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW 😆

POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY MIKMAK.

„MIMAK”-  to Milusińskich Matematyczny Konkurs  organizowany przez  LSCDN w Zamościu dla uczniów klasy trzeciej. Celem konkursu jest wyłonienie najzdolniejszych uczniów w zakresie matematyki na szczeblu edukacji wczesnoszkolnej oraz rozwijanie uzdolnień matematycznych  u dzieci w młodszym wieku szkolnym. Konkurs przebiega w 4 etapach:I etap klasowy, II etap – gminny, III etap – powiatowy, IV etap – finał. Na każdym etapie uczniowie rozwiązują zadania, do kolejnego etapu konkursu kwalifikują się uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 80 % możliwych do zdobycia punktów.Do etapu gminnego zakwalifikowało się 57 uczniów klas trzecich ze szkół Gminy Zamość, a wśród nich czworo naszych trzecioklasistów :Roksana Góra, Igor Kukułowicz, Szymon Góra i Amelia Karaś.26 marca w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach odbył się etap gminny tego konkursu. Amelka i Szymon bardzo dobrze poradzili sobie z zadaniami konkursowymi i zakwalifikowali się do III etapu, który odbędzie się 6 maja.Gratulujemy serdecznie uczniom i pani Jolancie Kruk, która przygotowywała ich do udziału w tym konkursie. Życzymy powodzenia na etapie powiatowym.

GMINNY  KONKURS „KARTKI WIELKANOCNE GMINY ZAMOŚĆ”

 

 

 

 

Podsumowanie tegorocznej edycji konkursu plastycznego „Kartki Wielkanocne Gminy Zamość” odbyło się 25 marca 2015 r. w świetlicy wiejskiej w Płoskiem. Funkcję jurorów pełnili: Agata Piwko i Jerzy Cabaj. Patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Zamość. Podczas uroczystego podsumowania konkursu laureaci oraz wyróżnieni otrzymali dyplomy i upominki, które wręczał Konrad Dziuba zastępca wójta gminy Zamość. Dodatkowo każdy otrzymał opaskę odblaskową, natomiast wszyscy uczestnicy konkursu słodką niespodziankę. Nagrodzeni z naszej szkoły zostali:
1. Patryk Socha – kl IV
2. Amelia Karaś – kl III
3. Zuzanna Mioduna – kl IV
4.Martyna Czerwieniec – kl IV
5.Przemysław Orzechowski – kl I
6.Oliwia Suplicka – kl I

 II ETAP POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO : ” SZPAK”

 

W dniu 14 marca 2015 r. o godz. 9 odbył się II etap powiatowy Konkursu Matematycznego „Szpak”. Miejscem eliminacji była m. in. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Orląt Lwowskich
w Zamościu.Organizatorem konkursu jest Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział
w Zamościu i Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu, a honorowy patronat nad konkursem sprawuje Prezydent Miasta Zamościa. Celem konkursu jest rozwijanie uzdolnień i zainteresowań matematycznych uczniów szkól podstawowych oraz promocja szkół, nauczycieli i uczniów biorących udział w konkursie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Kacper Garbaty kl IV, Patryk Socha kl IV, Julia Kuron kl VI  i Adam Dudek kl VI.  W konkursie, w II jego etapie, podobnie jakw grudniu 2014 r. podczas I etapu, uczniowie zmierzyli się z pięcioma zadaniami wymagającymi myślenia i dużej sprawności rachunkowej. Nasi szóstoklasiści  zgodnie z regulaminem zdobyli co najmniej 80 % wymaganych punktów  i uzyskali  awans do kolejnego ostatniego już III etapu finałowego tego konkursu, który odbędzie się w Zamościu dnia 9 maja 2015 r.Do udział w konkursie przygotowywała uczniów pani: Anita Gorzkowska.Gratulujemy wszystkim uczestnikom tego konkursu, a  Julce i Adasiowi i życzymy  sukcesów w etapie finałowym.

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY:“ANIOŁY, ANIOŁKI, ANIOŁECZKI”

SAM_0659

 1. Skrzyńska Dagmara – kl I
 2. Socha Oliwia  – kl I
 3. Kendra Oliwia- kl II
 4. Czop Patryk – kl VI
 5. Ponieważ Julia – kl VI
 6. Czerwieniec Martyna-kl IV
 7. Hałas Robert – kl VI
 8. Mioduna Zuzanna-  kl IV
 9. Szewc Bartosz – kl IV
 10. Kasiedczak Dominika – kl VI
 11. Siemko Julia – VI

Gminny Konkurs Poezja i bajka słowem i pędzlem malowana
Oliwia socha, kl I- wyróżnienie,
Oliwia Suplicka kl II- wróżnienie,
Patryk Socha kl. IV- wyróżnienie,

 Konkurs języka angielskiego I’m good at English
Emilia Skuba- wyróżnienie
Justyna Bździuch kl. VI- wyróżnienie
Karolina Skwaryło kl. V- III miejsce
Julia Kuron kl. VI- I miejsce
Konkurs języka angielskiego English is fun
Karolina Skwaryło kl. V- II miejsce

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”
Oskar Rabiega kl. VI- laureat etapu wojewódzkiego

 Konkurs Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego
Reprezentacja naszej szkoły zajęła 4 miejsce (Julia Kuron k. VI, Jakub Karaś kl. VI, Dominika Kasiedczak kl. VI, Jakub Szykuła kl. V)

Konkurs Mistrz Ortografii 2015
Julia Kuron kl, VI- III miejsce

Konkurs Jestem Bezpieczny
drużyna naszej szkoły (Julia Kuron kl. VI, Partycja Staniak kl. V, Dominika Kasiedczak kl. VI, Sandra Niedźwiecka kl. V)

zajęła 4 miejsce na etapie gminnym
 Turniej Wiedzy Pożarniczej
Dawid Węcławik kl. VI- 4 miejsce
Jakub Sirko kl. VI- 5 miejsce

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

I EDYCJA JESIENNA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH POD PATRONATEM WÓJTA GMINY ZAMOŚĆ ORGANIZOWANA PRZEZ SZKOŁĘ SP ŻDANÓW

ZDJĘCIA  Z ZAWODÓW – PATRZ GALERIA

KLASA I

ZUZANNA WIATROWSKA – III MIEJSCE        

KACPER ORDYNIEC – II  MIEJSCE

KLASA II

EMILIA SKUBA – IV  MIEJSCE    

MACIEJ GRABEK – II MIEJSCE

KLASA III

ZUZANNA MIODUNA – VI MIEJSCE

KLASA IV

SANDRA NIEDŹWIECKA – I MIEJSCE

ALEKSANDRA BOCHEN – IV MIEJSCE

PIOTR HIKAWY – V MIEJSCE

PATRYK CZOCHROWSKI – VI MIEJSCE

KLASA V

JUSTYNA BŹDZIUCH – III MIEJSCE

JAKUB KARAŚ – IV MIEJSCE

DAWID WĘCŁAWIK – V MIEJSCE

KLASA VI

SARA RABIEGA – I MIEJSCE

KINGA BOCHEN – II MIEJSCE

KAROL ORDYNIEC – I MIEJSCE

07.10.2013

TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNY W PŁOSKIEM

KATEGORIA DZIEWCZĄT MŁODSZYCH

SANDRA NIEDŹWIECKA – I MIEJSCE

EMILIA SKUBA – II MIEJSCE

KATEGORIA CHŁOPCÓW MŁODSZYCH

MIŁOSZ MALINOWSKI – I MIEJSCE

TOMASZ KASPRZYK – II MIEJSCE

KATEGORIA DZIEWCZĄT STARSZYCH

JULIA KURON – I  MIEJSCE

DOMINIKA KASIEDCZAK – II MIEJSCE

KATEGORIA CHŁOPCÓW STARSZYCH

JAKUB BUCZAK – I MIEJSCE

KAROL ORDYNIEC – IV MIEJSCE

 DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY W PŁOSKIEM

KATEGORIA DZIEWCZĄT MŁODSZYCH

SANDRA NIEDŹWIECKA I EMILIA SKUBA – I MIEJSCE

KATEGORIA CHŁOPCÓW MŁODSZYCH

MIŁOSZ MALINOWSKI I TOMASZ KASPRZYK – I MIEJSCE

KATEGORIA DZIEWCZĄT STARSZYCH

JULIA KURON I DOMINIKA KASIEDCZAK – II MIEJSCE

KATEGORIA CHŁOPCÓW STARSZYCH

JAKUB BUCZAK I KAROL ORDYNIEC – I MIEJSCE

 

 

08.10.2013

TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT KLAS III

I MŁODSZYCH ORGANIZOWANY PRZEZ GRYF GMINY ZAMOŚĆ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY ZAMOŚĆ ORAZ PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY ZAMOŚĆ W ZESPOLE SZKÓŁ W SITAŃCU

DRUŻYNA DZIEWCZĄT ZAJĘŁA – III MIEJSCE

DRUŻYNA CHŁOPCÓW ZAJĘŁA – IV MIEJSCE

 

16.10.2013

POWIATOWY TENIS STPŁOWY INDYWIDUALNY W DWÓCH KATEGORIACH WIEKOWYCH W SZCZEBRZESZYNIE

KATEGORIA DZIEWCZĄT MŁODZYCH

SANDRA NIEDŹWIECKA – I  MIEJSCE

EMILIA SKUBA – ZAJĘŁA MIEJSCE OD 5-8

KATEGORIA CHŁOPCÓW MŁODSZYCH

MIŁOSZ MALINOWSKI – I MIEJSCE

KATEGORIA DZIEWCZĄT STARSZYCH

JULIA KURON – I MIEJSCE

KATEGORIA CHŁOPCÓW STARSZYCH

JAKUB BUCZAK – III MIEJSCE

 

23.10.2013

ZAWODY REJONOWE W TENISIE STOŁOWYM W DWÓCH KATEGORIACH WIEKOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW TOMASZOWIE LUBELSKIM

KATEGORIA DZIEWCZĄT MŁODSZYCH

SANDRA NIEDŹWIECKA – I MIEJSCE

KATEGORIA CHŁOPCÓW MŁODSZYCH

MIŁOSZ MALINOWSKI – III MIEJSCE

KATEGRIA CHŁOPCÓW STARSZYCH

JAKUB BUCZAK – III MIEJSCE

 

DO TURNIEJU WOJEWÓDZKIEGO KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 29.10.2013 ROKU W KOCUDZY ZKWALIFIKOWALI SIĘ UCZNIOWIE:

SANDRA NIEDŹWIECKA

MIŁOSZ MALINOWSKI

JAKUB BUCZAK

 

29.10.13r

W Kocudzy odbył się wojewódzki turniej tenisa stołowego gry indywidualnej

Sandra Niedźwiecka zajęła III miejsce  w województwie i zdobyła brązowy medal

Miłosz Malinowski i Jakub Buczak zajęli 17 miejsce w województwie

 

05.12.2013

Turniej mikołajkowy dla dziewcząt w mini piłce halowej w Płoskiem organizowanym przez Przewodniczącego Rady Gminy Zamość.

Uczennice w składzie:

Kinga Bochen, Dominika Kasiedczak , Agata Zgnilec, Zuzanna Bubiłek , Diana Piechocka, Paulina Cieliszak, Wiktoria Romańczuk, Sara Rabiega , Karolina Ordyniec, Justyna Bździuch, Magdalena Piwko, Natalia Skuba, Sandra Niedźwiecka zajęły I miejsce w gminie i tym samym zakwalifikowały się do zawodów powiatowych , które odbędą się w Zwierzyńcu.

Sandra Niedźwiecka została najlepszym strzelcem turnieju i zdobyła na własność statuetkę.

 

06.12.2013

Odbył się turniej mikołajkowy w mini piłce halowej pod patronatem Przewodniczącego Rady Gminy Zamość w Płoskiem. Uczniowie w składzie Karol Gał, Jakub Sirko, Dawid Węcławik, Przemysław Roch, Jakub Karaś, Patryk Czochrowski, Adam Dudek, Jakub Szykuła, Tomasz Kasprzyk, Piotr Hikawy, Hubert Wnuk, Miłosz Malinowski, Karol Ordyniec, Rafał Żółkiewski, Marek Kasprzyk zajęli I miejsce w gminie i tym samym awansowali do zawodów powiatowych, które także odbędą się w Zwierzyńcu . Zespół zdobył także puchar przechodni Przewodniczącego Rady Gminy Zamość, który będzie w szkole przez rok.

07.12.2013

Sandra Niedźwiecka zajęła III miejsce w II Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Żaków w Łucka.

12.12.2013

Odbył się turniej mini siatkówki dziewcząt i chłopców w zespołach „w trójkach” i w „czwórkach” organizowanym przez Zespół Szkół w Sitańcu.

Zespół dziewcząt młodszych „trójki”

Sandra Niedźwiecka, Dominika Kasiedczak, Aleksandra Kawala, Julia Kuron, Karolina Ordyniec, Zuzanna Bubiłek zajęły II miejsce w gminie.

Zespół chłopców młodszych „trójki”

Oskar Rabiega, Jakub Karaś, Tomasz Kasprzak, Miłosz Malinowski, Bartłomiej Tatara, Łukasz Piechocki , Bartłomiej Tatara zajęli I miejsce w gminie i awansowali do zawodów powiatowych.

Zespół dziewcząt starszych „czwórki”

Agata Zgnilec, Sara Rabiega, Natalia Skuba, Kinga Bochen, Diana Piechocka, Wiktoria Romańczuk, Karolina Mioduna, Justyna Bździuch, Paulina Cieliszak zajęły II miejsce.

Zespół chłopców starszych „czwórki”

Jakub Buczak, Marek Kasprzyk, Dominik Niedźwiecki, Karol Ordyniec, Hubert Wnuk, Albert Siemko, Dawid Węcławik, Jakub Sirko zajęli II miejsce

 

10.01.2014

Odbyły się zawody w Powiatowych Igrzyskach w drużynowym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt w Gorajcu.

Kategoria dziewcząt młodszych:

Emilia Skuba i Sandra Niedźwiecka zajęły I miejsce i awansowały do zawodów rejonowych

Kategoria chłopców młodszych:

Miłosz Malinowski i Jakub Szykuła zajęli I miejsce i awansowali do zawodów rejonowych

Kategoria dziewcząt starszych:

Dominika Kasiedczak i Natalia Skuba zajęły II miejsce i awansowały do zawodów rejonowych

Kategoria chłopców starszych:

Jakub Buczak i Karol Ordyniec zajęli IV miejsce w powiecie

 

15.01.2014

Odbył się powiatowy turniej mini piłki siatkowej chłopców młodszych „trójki” zespół w składzie:

Miłosz Malinowski, Tomasz Kasprzyk, Jakub Sirko, Dawid Węcławik, Bartłomiej Stefański, Oskar Rabiega, Łukasz Piechocki, Bartłomiej Tatara, Jakub Karaś zajęli III miejsce w powiecie.

15.01.2014 roku w Grabowcu odbył się Powiatowy Turniej chłopców młodszych w mini piłce siatkowej „trójki”. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zawadzie w składzie: Miłosz Malinowski, Tomasz Kasprzyk, Jakub Sirko, Dawid Węcławik, Bartłomiej Stefański, Oskar Rabiega, Łukasz Piechocki, Bartłomiej Tatara i Jakub Karaś zajęli III miejsce.

14.02.2014 roku w Hrubieszowie odbyły się Rejonowe Igrzyska w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt młodszych. Uczennice Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zawadzie w składzie: Sandra Niedżwiecka – klasa IV i Emilia Skuba – klasa II zajęły I miejsce i awansowały do Zawodów Wojewódzkich, które odbyły się 18.02.2014 roku w Kocudzy. W Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewcząt do lat 11-tu zajęły III miejsce, zdobywając dla siebie indywidulnie brązowe medale oraz puchar dla szkoły. Medal zdobył także nauczyciel/opiekun/ Tomasz Moch.

W Hrubieszowie 21.02.2014 roku odbyły się Rejonowe Igrzyska w piłce koszykowej chłopców. Uczniowie naszej szkoły w składzie: Jakub Buczak, Karol Ordyniec, Rafał Żółkiewski, Marek Kasprzyk, Hubert Wnuk, Radosław Mierzwa, Tomasz Kasprzyk, Jakub Sirko, Dominik Niedżwiecki, Jakub Karaś, Albert Siemko, Oskar Rabiega, Karol Gał, Dawid Węcławik, Łukasz Piechocki  zajęli VI miejsce.

26.02.2014 roku w Krasnymstawie odbyły się Rejonowe Igrzyska w mini koszykówce dziewcząt. Uczennice w składzie: Sandra Niedźwiecka, Karolina Ordyniec, Julia Kuron, Dominika Kasiedczak, Sara Rabiega, Agata Zgnilec, Natalia Skuba, Diana Piechocka, Kinga Bochen, Wiktoria Romańczuk, Aleksandra Dołba, Klaudia Malinowska zajęły V miejsce.

12.04.2014 roku w Zamościu odbył się Turniej Tenisa Stołowego, gdzie Sandra Niedżwiecka zajęła III miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w tenisie stołowym gra podwójna.

24.04.2014 roku w Zwierzyńcu odbył się Mini Turniej Piłki Nożnej dziewcząt na Orliku. Uczennice w składzie: Karolina Ordyniec, Sandra Niedżwiecka, Justyna Bździuch, Dominika Kasiedczak, Kinga Bochen, Sara Rabiega, Diana Piechocka, Paulina Cieliszak, Wiktoria Romańczuk, Agata Zgnilec, Natalia Skuba, Aleksandra Dołba zajęły V miejsce.

25.04.2014 roku w Zwierzyńcu odbył się Powiatowy Turniej Mini Piłki Nożnej chłopców. Uczniowie w składzie: Piotr Hikawy, Adam Dudek, Jakub Sirko, Dawid Węcławik, Jakub Karaś, Karol Ordyniec, Marek Kasprzyk, Karol Gał, Albert Siemko, Hubert Wnuk, Jakub Buczak, Mariusz Roch, Bartosz Stefański zajęli VI miejsce.

29.05.2014 roku w Wysokiem odbyły się Biegi Przełajowe pod patronatem Wójta Gminy Zamość. Nasi uczniowie w składzie: Zuzanna Wiatrowska zajęła III miejsce, Filip Stefański – III miejsce, Kacper Ordyniec – V miejsce, Maciej Grabek – III miejsce, Mateusz Kozyrski – V miejsce, Emilia Skuba – IV miejsce, Martyna Karwan – VI miejsce, Patryk Czochrowski – V miejsce, Justyna Bździuch – II miejsce, Jakub Sirko – II miejsce, Dawid Węcławik – III miejsce, Jakub Karaś – IV miejsce, Diana Piechocka – II miejsce, Kinga Bochen – III miejsce, Paulina Cieliszak – VI miejsce, Karol Ordyniec – I miejsce, Marek Kasprzyk – VI miejsce.

16 06. 2014 roku w Żdanowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Zamość w Lekkiej Atletyce pod patronatem Wójta Gminy Zamość. Uczniowie brali udział w konkurencjach biegowych i konkurencjach technicznych. Jakub Karaś w konkurencji biegowej na 1000 m zajął I miejsce, Martyna Karwan w konkurencji technicznej – rzut piłeczką palantową zajęła I miejsce, Diana Piechocka w konkurencji biegowej na 300 m zajęła I miejsce, Karol Ordyniec w konkurencji technicznej – rzut piłką palantową zajął I miejsce, Patryk Socha w konkurencji skok w dal zajął I miejsce, Sandra Niedźwiecka w konkurencji piłka palantowa zajęła II miejsce, Emilia Skuba w konkurencji piłka palantowa zajęła II miejsce, Igor Kukułowicz w konkurencji bieg na 60 m zajął II miejsce, Przemysław Kuron – skok w dal zajął II miejsce, Maciej Grabek – skok w dal II miejsce, Wiktoria Romańczuk – rzut piłką palantową III miejsce, Kinga Bochen w biegu na 300 m zajęła III miejsce, Jakub Sirko w biegu na 60 m – III miejsce, Maciej Grabek w biegu na 60 m – III miejsce, Sandra Niedźwiecka w biegu na 60 m – III miejsce, Szymon Czerniec – skok w dal – III miejsce, Karolina Ordyniec – sok w dal –III miejsce, Justyna Bździuch w biegu na 60 m – IV miejsce, Szymon Czerniec w biegi na 60 m – IV miejsce, Karolina Ordyniec – rzut piłką palantową- IV miejsce, Zuzanna Mioduna – skok w dal – IV miejsce, Magdalena Piwko – rzut piłką palantową- IV miejsce, Przemysław Marchwicki – skok w dal – IV miejsce, Zuzanna Wiatrowska – rzut piłką palantową – V miejsce, Paulina Cieliszak w biegu na 60 m – V miejsce, Emilia Skuba w biegu na 60 m – V miejsce, Bartłomiej Litkowski – skok w dal – VI miejsce, Tomasz Kasprzyk – rzut piłką palantową – VI miejsce, Dominka Kasiedczak – rzut piłką palantową – V miejsce, Julia Ponieważ – rzut piłką palantową – Vi miejsce, Diana Piechocka w biegu na 60 m – VI miejsce, Justyna Bździuch – rzut piłką palantową – VI miejsce. Uczniowie zajmując miejsca od I do III otrzymali medale i dyplomy , zaś za miejsca od IV do VI otrzymali dyplomy.

 

DO ZAWODÓW SPORTOWYCH PRZYGOTOWYWAŁ

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

TOMASZ MOCH

Dodaj komentarz

Styczeń 2021
P W Ś C P S N
« Gru    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 3
Dzisiaj: 228
W tym tygodniu: 228
Łącznie: 1262721
Kontakt
Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Zawadzie
 • Zawada 46 22-400 Zamość
 • 84 616 80 24
 • zawadasp@o2.pl