Nazwa zawodów Ranga Liczba uczestników Osiągnięcia, nagrody

 

 

Mistrzostwa Gminy Zamość w lekkiej atletyce – Osir Zamość gminne   56

 

1miejsce Błażej Duda – w biegu na 60 m .,złoty medal

1miejsce Martyna Bździuch – w biegu na 300m.,złoty medal

1miejsce Błażej Duda – w skoku w dal, złoty medal

1 miejsce Kacper Nalepko – w biegu na 60m., złoty medal

2 miejsce Kacper Ordyniec – w biegu na 100m.,srebrny medal

2 miejsce Szymon Czerniec – w biegu na 100m.,srebrny medal

2 miejsce Victoria Zielińska – w pchnięciu kulą ,srebrny medal

2 miejsce Błażej Dobromilski – w skoku w dal ,srebrny medal

3 miejsce Wiktoria Babiarz  – w biegu na 300m., brązowy medal

2 miejsce Oliwia Brodzińska – w rzucie piłeczką palantową ,srebrny medal

1 miejsce Sebastian Ordyniec – w biegu na 60m.,złoty medal

1 miejsce Ernest Hałasa – w biegu na 100m., złoty medal

3 miejsce Bartosz Wróbel – w biegu na 60m.,brązowy medal

3 miejsce Filip Stefański – 100 m., brązowy medal

1 miejsce  Kacper Nalepko – w skoku w dal ,złoty medal

3 miejsce Nikola Łyś  – w biegu na 300m.,brązowy medal

1 miejsce Sebastian Ordyniec – w skoku w dal ,złoty medal

3 miejsce Bartłomiej Soboń – w biegu na 60 m.,brązowy medal

2 miejsce Hubert Waga – w biegu na 300m., srebrny medal

 

 

 

 

Biegi przełajowe z okazji Odzyskania przez Polskę Niepodległości – Skaraszów gminne 32 1 Miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół z terenu gminy Zamość ,puchar za rok 2019

3 miejsce Patryk Waga – bieg na 800 m., brązowy medal

3 miejsce Bartosz Wróbel – bieg na 600 m., brązowy medal

2 miejsce Hubert Suplicki – bieg na 600m., srebrny medal

3 miejsce Błażej Duda – bieg na 600m., brązowy medal

1 miejsce Sebastian Ordyniec – bieg na 600m., złoty medal

1 miejsce Martyna Bździuch – bieg na 600m.,złoty medal

2 miejsce Ernest Hałasa – bieg na 800m., srebrny medal

1 miejsce Kacper Ordyniec – bieg na 800m.,zloty medal

 

 

Piłka nożna chłopców i dziewcząt w mistrzostwach Gminy Zamość – Żdanów gminne 20 1 miejsce drużynowo chłopców i awans na przed powiaty

2 miejsce drużynowo dziewcząt

Drużyna chłopców: Waga Patryk, Kukułowicz Igor, Czerniec Szymon, Dudek Maciej, Bździuch Paweł, Grabek Maciej, Hałasa Ernest,  Kozyrski Mateusz, Marchwicki Przemysław, Ordyniec Kacper.

Drużyna dziewcząt :Urbańska Patrycja, Siemko Sylwia, Łuszczak Oliwia, Karwan Martyna, Karaś Amelia, Waga Kinga, Kasprzak Klaudia.

 

Turniej eliminacyjny chłopców w piłce nożnej – Jarosławiec Przed powiaty 10 1 miejsce i bezpośredni awans na powiaty
Mistrzostwa Gminy Zamość w tenisie stołowym indywidualnym i drużynowym dziewcząt i chłopców – Zawada gminne 8 3 miejsce Maciej Grabek ,brązowy medal i awans na powiaty w grach singlowych w tenisie stołowym

4 miejsce Maciej Dudek i awans na powiaty

1 miejsce drużynowo dla chłopców i awans na powiaty, złote medale

2 miejsce  Radosław Sołtys  w grach singlowych, srebrny medal

1 miejsce Martyna Bździuch w grze singlowej dziewcząt i awans na powiaty, złoty medal

2 miejsce Martyna Karwan w grze singlowej i awans na powiaty, srebrny medal

3 miejsce Paulina Szewc w grze singlowej, awans na powiaty ,brązowy medal

1 miejsce Krystian Witoszka w grach singlowych i awans na powiaty ,złoty medal

1 miejsce drużynowo dla dziewcząt i bezpośredni awans na powiaty, złote medale

2 miejsce drużynowo chłopców i awans na powiaty, srebrne medale

1 miejsce drużynowo dla dziewcząt młodszych i awans na powiaty , złote medale

1 miejsce drużynowo chłopców młodszych i bezpośredni awans na powiaty, złote medale

 

 

 

 

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców w grach indywidualnych w tenisie stołowym – Szczebrzeszyn powiaty 4 4 miejsce Radosław Sołtys – w grze singlowej i awans do zawodów rejonowych.
Tenis stołowy chłopców w grach singlowych  – Fajsławice rejony 1 5 miejsce w rejonach Sołtys Radosław.
Mistrzostwa Gminy Zamość w mini koszykówce dziewcząt i chłopców  młodszych – Zawada gminne 24 2 miejsce drużyny dziewcząt

3 miejsce drużyny chłopców

 

 

Mistrzostwa Gminy Zamość w koszykówce dziewcząt i chłopców gminne 24 3 miejsce drużynowo chłopców

3 miejsce drużynowo dziewcząt

 

Piłka nożna dziewcząt i chłopców – turniej mikołajkowy pod patronatem przewodniczącego Rady Gminy Zamość – Płoskie gminne 20 6 miejsce dla drużyny dziewcząt i chłopców.
Mini siatkówka”4” dziewcząt i chłopców – Mistrzostwa Gminy Zamość- Sitaniec. gminne 16 2 miejsce chłopców i 4 miejsce dziewcząt.

 

 

Mini piłka ręczna dziewcząt i chłopców – Mistrzostwa Gminy Zamość – Żdanów gminne 23 2 miejsce chłopców  w składzie: Nalepko Kacper, Waga Hubert, Suplicki Hubert, Ordyniec Sebastian, Duda Błażej, Kic Mikołaj, Sołtys Radosław, Witoszka Krystian, Warchoł Krzysztof, Dobromilski Filip, Orzechowski Przemysław, Soboń Bartłomiej, Wróbel Bartosz.

4 miejsce dziewcząt w składzie: Gał Wiktoria, Skrzyńska Dagmara, Siemko Lidka, Kaca Julia, Garbaty Wiktoria ,Kasiedczak Kinga, Szczerba Natalia, Wójtowicz Roksana, Bździuch Martyna.

 

 

 

 

 

Piłka siatkowa chłopców  dziewcząt Mistrzostwa Gminy Zamość – Żdanów gminne 15 1 miejsce chłopców w składzie: Waga Patryk, Kukułowicz Igor, Czerniec Szymon, Dudek Maciej, Bździuch Paweł, Grabek Maciej, Hałasa Ernest ,Kozyrski Mateusz, Marchwicki Przemysław.

2 miejsce dziewcząt w składzie: Urbańska Patrycja,Siemko Sylwia, Łuszczak Oliwia, Karwan Martyna, Karaś Amelia, Waga Kinga, Kasprzak Klaudia.

 

 

Piłka siatkowa chłopców – Grabowiec powiaty 9 5 miejsce chłopców w składzie:Waga Patryk, Kukułowicz Igor, Czerniec Szymon, Dudek Maciej, Bździuch Paweł, Grabek Maciej, Hałasa Ernest ,Kozyrski Mateusz, Marchwicki Przemysław.

 

Ze względu na koronawirusa COVID – 19 zawody ,które były przewidziane w harmonogramie zawodów na szczeblu gminy powiatu ,rejonu  oraz województwa zostały odwołane.

« 1 z 2 »

 

Listopad 2020
P W Ś C P S N
« Paź    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 4
Dzisiaj: 187
W tym tygodniu: 1196
Łącznie: 1246937
Kontakt
Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Zawadzie
  • Zawada 46 22-400 Zamość
  • 84 616 80 24
  • zawadasp@o2.pl