UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

« 1 z 6 »

SPOSÓB NA UPAŁ:)

BALONIADA

Gdy temperatura przekracza 30 stopni aktywność fizyczna może być trudna do zniesienia. My jednak przezwyciężyliśmy upały i 11 czerwca na lekcjach wychowania fizycznego odbyły się zajęcia w postaci Baloniady. Był to szereg zabaw integrujących z balonami napełnionymi wodą i  tym razem największą radość sprawiała utrata punktów. W zabawie wzięli udział uczniowie starszych klas VI, VII i VIII.

KAJAKI

SPŁYW KAJAKOWY

14 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się pierwszy spływ kajakowy na trasie Obrocz-Zwierzyniec. Uczestnicy spływu z klas VI, VII i VIII pod opieką nauczycieli: Pani Grażyny Firek, Pani Kingi Dobromilskiej i Pani Barbary Gajewskiej opanowali technikę ,,obsługi” kajaka. Tego dnia wyłoniono mistrzów spływu wspak, parkowania na mieliznach ale też najszybszego pokonania trasy.

« 1 z 2 »

WYCIECZKA

WYCIECZKA DO OWADOLANDII

Dnia 11.czerwca 2019r. odbyła się wycieczka Owadolandia w Wojciechowie- Nałęczów, w której wzięły udział dzieci z oddziału”0” oraz uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami. Dzieci miały możliwość obejrzenia repliki owadów (np. biedronki, konika polnego, chrabąszcza i in.) wielkości dorosłego człowieka. Wzięły udział w warsztatach plastycznych, podczas których wykazały się twórczością artystyczną malując figurki gipsowych owadów. Miło spędziły czas w parku rekreacyjnym, gdzie dużą popularnością cieszyła się tyrolka oraz ławka -pająk. Ulgę podczas wtorkowego upału przyniósł  spacer po  przepięknym parku zdrojowym w Nałęczowie, gdzie zwiedziliśmy jeden z zabytków -pałac Małachowskich.

Po zakupieniu pamiątek, zmęczeni, ale zadowoleni i pełni miłych wrażeń wróciliśmy do domu.

« 2 z 3 »

DZIEŃ MAMY I TATY W „0”

OBCHODY DNIA MAMY I TATY W ODDZIALE ZEROWYM

6 czerwca w oddziale „0” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której grupa zaprezentowała swój program taneczno – wokalno – recytatorski. Dzieciaki bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Po pięknych występach artystycznych przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom wykonane własnoręcznie upominki, natomiast mamy przygotowały dla wszystkich słodki poczęstunek. Wszystkim dopisywały dobre humory. Uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty dostarczyły wszystkim wiele radości i szczęścia.

« 1 z 4 »